غذا جام کنفدراسیونها پرتغال مکزیک porteghal

غذا: جام کنفدراسیونها پرتغال مکزیک porteghal mecic jam کنفدراسیونها varzeshi-Football bein –

مراسم خوش حالی تولد «حسین عرفانی» در جمع قدیمی‌های دوبله

دوبلور پیشکسوت کشورمان که سال‌ها با صدای خود به شخصیت‌های دوام جان بخشیده است ـ صبحگاه امروز به وسیله جمعی از دوبلورهای که جهت تولدش گرد هم آمده بودند، عافلگیر..

ادامه مطلب

ابراز پشیمانی پیمان قاسم خانی از همکاری با صدا و سیما

پیمان قاسم‌خانی اگر وقت داشت به گذشته بازگردد به پیمان ۱۸ ساله توصیه می‌کرد که با صداوسیما همکاری نکند. ابراز پشیمانی پیمان قاسم خانی از ه..

ادامه مطلب

اسپیلبرگ از جزییات تولید «ایندیانا جونز ۵» پرده برداشت

استیون اسپیلبرگ وقت تولید فیلم بعدی از فیلم‌های مجموعه «ایندیانا جونز» را اعلام کرد. اسپیلبرگ از جزییات تولید «ایندیانا جونز ۵» پرده برداشت عب..

ادامه مطلب

از خودی‌ها خوردیم!

شهر خلوت می شد و مغازه دارها، کرکره ها را پایین می کشیدند تا سریعتر برسند به منزل و رادیو را بگیرند و گلها را بشنوند. همان گلهایی که گلپا آوازش را م..

ادامه مطلب

تصویر ، محسن چاوشی از نام آلبوم تازه خود پرده برداشت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محسن چاوشی خواننده نام آشنای پاپ، منشتر شدن یک تصویر در اینستاگرام از نام آلبوم تازه خود پرده برداشت. محسن چ..

ادامه مطلب

درخشش نماینده سنگاپور در اسکار، در جشنواره فیلم زوریخ

فیلم «پاپ ‌آی» (Pop Aye) محصول کشور سنگاپور جایزه عالی ترین فیلم جشنواره فیلم زوریخ را از آن خود کرد. درخشش نماینده سنگاپور در اسکار، در ج..

ادامه مطلب

هنر نیز همچون امام رضا(ع) در خراسان غریب است / رضا کیانیان

این بازیگر سینما در پنجمین جلسه از سلسله نشست های آبادانی مشهد سنآباد که با عنوان «جایگاه فرهنگ و هنر در خراسان دیروز و امروز» برگزار شد، ضمن بیان ..

ادامه مطلب