غذا جام کنفدراسیونها پرتغال مکزیک porteghal

غذا: جام کنفدراسیونها پرتغال مکزیک porteghal mecic jam کنفدراسیونها varzeshi-Football bein –

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی می‌توان مشورت راجع به پسابرجام را شروع کرد / وزیر خارجه فرانسه

وزیر امور خارجه فرانسه با بیان اینکه می‌توان مشورت راجع به دوران پسا برجام را شروع کرد، از کنگره آمریکا خواست تا توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران را حفظ کند.

می‌توان مشورت راجع به پسابرجام را شروع کرد / وزیر خارجه فرانسه

وزیر خارجه فرانسه: می توان مشورت راجع به پسابرجام را شروع کرد

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه فرانسه با بیان اینکه می توان مشورت راجع به دوران پسا برجام را شروع کرد، از کنگره آمریکا خواست تا توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران را حفظ کند.

به گزارش ایسنا، ژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه بعد از صحبت روز جمعه دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا که در آن گفت پایبندی کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای را تایید نخواهد کرد، در گفت وگو با خبرگزاری فرانسه، اظهار داشت: ما به طور جدی امیدواریم که کنگره که اکنون مسئول از بین رفتن احتمالی توافق هسته ای است آن را نابود نکند.

می‌توان مشورت راجع به پسابرجام را شروع کرد / وزیر خارجه فرانسه

لودریان ادامه داد: هنگامی که ما توافقی را که موثر بوده از بین می بریم، یک سابقه خطرناک به خاص در خصوص مذاکرات احتمالی با کره شمالی ایجاد خواهیم کرد.

وی با تکیه بر ادعاهای پیشین غرب و آمریکا علیه برنامه هسته ای کشورمان گفت: از نظر ما توافق وین یک توافق خوب هست، اشاعه هسته ای را محدود می کند و مانع از دستیابی کشور عزیزمان ایران به تسلیحات هسته ای می شود. این توافق نیرومند و منسجم است.

وزیر امور خارجه فرانسه با بیان اینکه می‌توان مشورت راجع به دوران پسا برجام را شروع کرد، از کنگره آمریکا خواست تا توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران را حفظ کند.

اگرچه وزیر امور خارجه فرانسه در ادامه این گفت وگو این گونه اشاره کرد که درهای مذاکرات جهت وقت بعد از آخر توافق هسته ای، هنگامی که که محدودیت های غنی سازی اورانیوم در کشور عزیزمان ایران منقضی می شود، باز هست، ولی واشنگتن مایل است که وقت این محدودیت ها زیاد کردن یابد.

لودریان تصریح کرد: اگر توافق حفظ شود، ما می توانیم مذاکرات اولیه با پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به آنچه بعد از سال 2025 اتفاق می افتد را شروع کنیم. کشور عزیزمان ایران نیز می تواند به طور کامل از حقوق خود طبق معاهده منع اشاعه بهره مند شود. اگر پادمان ها یا بازرسان در این تاریخ مهم باشند ما می توانیم مذاکرات راجع به آنها را شروع کنیم.

وی افزود: این همچنین راهی است که مانع از هرگونه نقض خواهد شد. ما آماده ایم تا این پرسشها را با آمریکایی ها بررسی کنیم.

می‌توان مشورت راجع به پسابرجام را شروع کرد / وزیر خارجه فرانسه

رئیس دستگاه دیپلماسی فرانسه در پاسخ به این پرسش که آیا اروپایی ها مایلند تحریم هایی را علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آنگونه که ترامپ خواستار شده است است وضع کنند، گفت: ما می توانیم راجع به این عنوان صحبت کنیم.

وی همچنین تاکید کرد که تصمیمات اخیر رییس جمهور آمریکا جهت خروج از یونسکو، بر هم زدن توافق آب و هوایی پاریس و به علاوه توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران چند جانبه گرایی را زیر پرسش برده هست.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | فرانسه | آمریکا | فرانسه | مذاکرات | آمریکایی | وزیر امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz