غذا جام کنفدراسیونها پرتغال مکزیک porteghal

غذا: جام کنفدراسیونها پرتغال مکزیک porteghal mecic jam کنفدراسیونها varzeshi-Football bein –

گت بلاگز اخبار اجتماعی پایتخت کشور عزیزمان ایران از فردا عصر بارانی‌ست ، شهرهای کشور عزیزمان ایران آخر هفته پر بارشی را دارند

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به بارش باران و برف در نقاط متفاوت کشور گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز با گذر موج

پایتخت کشور عزیزمان ایران از فردا عصر بارانی‌ست ، شهرهای کشور عزیزمان ایران آخر هفته پر بارشی را دارند

شهرهای کشور عزیزمان ایران آخر هفته پر بارشی را دارند/ پایتخت کشور عزیزمان ایران از فردا عصر بارانی ست

عبارات مهم : ایران

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به بارش باران و برف در نقاط متفاوت کشور گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز با گذر موج تراز میانی جو در مناطقی از غرب کشور، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، جنوب غرب، بخش هایی از شمال غرب و غرب سواحل دریای خزر بارش پراکنده آینده نگری می شود.

ایسنا نوشت: فردا (۳ اسفند ماه) با تقویت سامانه بارشی گسترده بارش ها نیمه غربی، دامنه های جنوبی البرز، نواحی مرکزی، شرقی، بخش هایی از جنوب و جنوب شرق کشور را فرا می گیرد. بارش در ارتفاعات و مناطق سردسیر به صورت برف و در بعضی مناطق جنوبی همراه با رعد و برق خواهد بود.

وظیفه افزود: روز جمعه (۴ اسفند ماه) در اغلب مناطق کشور به جز بخش هایی از جنوب شرق، بارش باران، برف و وزش باد آینده نگری می شود. بارش در مناطقی از غرب، دامنه های زاگرس مرکزی، دامنه های البرز و مناطقی از شمال شرق کشور از شدت بیشتری برخوردار هست. همچنین در این روز در مناطقی از شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید آینده نگری می شود که در بعضی مناطق همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود.

پایتخت کشور عزیزمان ایران از فردا عصر بارانی‌ست ، شهرهای کشور عزیزمان ایران آخر هفته پر بارشی را دارند

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به اوضاع هوا خلیج فارس اظهار کرد: طی سه روز آینده در نیمه غربی خلیج فارس وزش باد شدید و در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق آینده نگری می شود و در این مدت سواحل خوزستان و بوشهر مواج و متلاطم خواهد بود.

وظیفه در آخر با اشاره به اوضاع هوا پایتخت طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۳ اسفند ماه) ابری همراه با غبار محلی در بعد از ظهر با بارش پراکنده آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای این روز به ترتیب به ۱۶ و ۸ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران جمعه ( ۴ اسفند ماه) ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران و وزش باد آینده نگری می شود و بیشینه و کمینه دمای این روز ۱۵ و ۸ درجه سانتیگراد خواهد بود.

مدیر آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به بارش باران و برف در نقاط متفاوت کشور گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز با گذر موج

واژه های کلیدی: ایران | همراه | مناطق سردسیر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz